На Львівщині заявили про підготовку фальсифікації результатів виборів

0
1086

Як стало відомо, Міністерство охорони здоров’я, прикриваючись «змінами в організації роботи», звільняє керівника Львівського обласного лабораторного центру Романа Павліва та призначає замість нього тимчасову виконувачку обов’язків – Наталію Іванченко-Тімко, яка балотується від партії «Слуга народу» у Львівську обласну раду.

Про це інформує прес-служба Львівської обласної організації партії “За майбутнє”.

Партія «За майбутнє» вважає такі кадрові перестановки напередодні дня голосування спробою взяти під свій контроль головне на сьогодні відомство, яке відповідає за епідеміологічний стан у регіоні.

“Таким чином, «слуги», використовуючи службове становище, хочуть попередити можливі протести громадян проти фальсифікації виборів за допомогою внесення тих чи інших регіонів області до «червоної» зони. Ми вимагаємо правоохоронні органи перевірити законність дій МОЗ, яке у такий спосіб звільняє керівництво в усіх обласних лабораторних центрах. Закликаємо провладну партію діяти чесно й прозоро, дотримуватись законів України та перестати використовувати адміністративний ресурс”, – йдеться у повідомленні.

ПРОВЛАДНА ПАРТІЯ ГОТУЄТЬСЯ ДО ФАЛЬСИФІКАЦІЇ ВИБОРІВ

Як стало відомо, Міністерство охорони здоров’я, прикриваючись…

Опубліковано Львівщина ЗА Майбутнє Субота, 24 жовтня 2020 р.


Leave a Reply