На Львівщині завершилась подача заявок на конкурс мікропроектів

0
308
На Львівщині завершилась подача заявок на конкурс мікропроектів

Подача заявок на обласні конкурси місцевих ініціатив та регіонального розвитку в межах Комплексної програми регіонального розвитку завершено сьогодні, 21 лютого.

Про це пише Кулемет з посиланням на прес-службу облради.

Як зазначили у відділі реалізації проєктів регіонального розвитку, о 18.00 прийом заявок зупинено, хоча робота з поданими заявками триватиме ще впродовж 20 днів.

«Ми реєструємо проєкти, найбільша кількість яких надійшла до нас за останні п’ять днів. Варто зауважити, що таку тенденцію активності громад ми  спостерігали впродовж усього часу проведення конкурсу.

На сьогодні подано 2001 проєкт, понад 1100 уже зареєстровано, ще майже  600 знаходиться на опрацюванні. Тому ми очікуємо, що цього року кількість проєктів буде на рівні минулих років.

Також ми ознайомлюємося з резюме експертів, які подалися на участь у експертній комісії з оцінки проєктів. Це близько 50 фахівців з різних сфер. Найближчим часом ми проведемо засідання комісії, яка відбере кращих експертів, відтак їм будуть передані проєкти для оцінки», – повідомила начальник відділу Олена Гвоздик.

 Нагадаємо, на реалізацію Комплексної програми регіонального розвитку на 2022 рік з обласного бюджету передбачено 132 млн грн по 66 млн грн на кожен конкурс.

Leave a Reply