На Львівщині запрацював новий ресурс для ветеранів та захисників

1
64

Львівська обласна державна адміністрація представила новий інформаційний ресурс, який стане невід’ємною частиною підтримки ветеранів та захисників, а також членів їх сімей. Цей портал, доступний на сайті Львівської ОВА, створено з метою забезпечення легкого доступу до різноманітних послуг та пільг, якими можуть скористатися ветерани, захисники та захисниці, а також сім’ї загиблих, зниклих безвісти чи в полоні, та сім’ї Героїв Небесної сотні.

Про це пише Кулемет з посиланням на прес-службу ЛОВА.

«Ми ставили перед собою завдання – розробити платформу, яка б інформувала про всі послуги, які можуть отримати наші ветерани та члени їхніх родин у своїх громадах. Відтепер це можна зробити в онлайн-режимі. Цей портал інтерактивний, тому дані будуть оновлюватися. Просимо всіх про максимальне поширення даного ресурсу серед Ветеранів, Захисників і Захисниць та їх родин», – розповів керівник апарату Львівської ОВА Тарас Грень.

Цей інноваційний інструмент базується на інтерактивній мапі, що містить відображення різноманітних установ Львівщини, які надають пільги та послуги. Щоб знайти необхідну інформацію, достатньо лише відвідати розділ “Захиснику та Захисниці” на веб-порталі Львівської ОВА та перейти на потрібну карту.

Для пошуку потрібно виконати два прості кроки:

  1. Оберіть категорію: користувач може обрати категорію, яка найбільше відповідає його чи її потребам. Наприклад, “Учасник бойових дій”. Після цього відобразиться перелік установ, які надають послуги для даної категорії.

 

  1. Оберіть громаду: далі вибирається конкретна територіальна громада, наприклад, “Яворівська територіальна громада”. Це дозволяє сконцентруватися на установах, що надають послуги в даній громаді.

Масштабування мапи дозволяє детально розглянути установи у певній громаді. Легенда, розташована ліворуч на порталі, вказує на різні типи установ. Це допомагає користувачам легко зорієнтуватися під час пошуку.

Натискання на будь-яку позначку на карті дозволяє користувачеві отримати детальну інформацію про установу, включаючи назву, адресу, контактну інформацію та перелік послуг, які вона надає. Крім того, існує можливість відфільтрувати тип послуг для зручнішого пошуку.

“Завдяки цьому інноваційному ресурсу, ветерани, захисники та їх родини отримують простий та зручний доступ до всіх доступних пільг та послуг на території Львівщини. Такий портал створює сприятливі умови для підтримки Захисників та Ветеранів, допомагаючи їм отримати необхідну підтримку та допомогу.” – зазначив керівник апарату Львівської ОДА Тарас Грень.

Всі приватні установи, організації та підприємства, які надають послуги можуть звернутися  у відділ розвитку та промоцій Львівської ОДА, аби додати їхні дані в Портал.

Даний проект створено за ініціативи начальника ЛОВА Максима Козицького в межах реалізації Концепції підтримки Захисників та Захисниць України на території Львівщини завдяки співпраці відділу розвитку та промоцій апарату ЛОДА та департаменту економічної політики.

Державні чи приватні організації, установи та підприємства, які прагнуть розмістити інформацію про послуги, які надають ветеранам, прохання звертатись у відділ розвитку та промоцій апарату адміністрації. Адреса: м. Львів, вул. Винниченка, 18, каб. 233. Контакти: developmentloda@gmail.com; (032) 299 9224, Оксана Цісінська.

Детальніше ознайомитись з інструкцією щодо користування Порталом можна за посиланням.

1 коментар

Залишити відповідь