На Львівщині започаткували співпрацю між військовими, спортсменами та владою для реабілітації українських воїнів

0
315

Львівська обласна рада, Львівська ОВА, відділення Національного олімпійського комітету України у Львівській області та 103-тя окрема бригада Сил територіальної оборони Збройних сил України підписали меморандум про взаємодію та партнерство.

Про це повідомила прес-служба облради, пише Кулемет.

Документ декларує об’єднання зусиль задля залучення військовослужбовців до спортивно-масових заходів, проведення реабілітації бійців, а також розвитку олімпійського спорту і військово-патріотичного виховання молоді в територіальних громадах Львівщини.

На Львівщині започаткували співпрацю між військовими, спортсменами та владою для реабілітації українських воїнів

Меморандум підписали сьогодні, 22 грудня, у день 32-ї річниці заснування Національного олімпійського комітету України, за участю Міністра молоді та спорту України, президента НОК України, Олімпійського чемпіона Вадима Гутцайта та уславлених спортсменів-олімпійців різних років.

«Навіть у такий складний час спорт на Львівщині розвивається, бо є співпраця між владою області і керівниками спортивних федерацій. Це дуже важливо, адже необхідно, щоб після перемоги України наш спорт був готових до перемог на Олімпійських іграх, чемпіонатах світу і Європи. Потрібно, щоб по всьому світу майорів наш Прапор», – сказав Вадим Гутцайт.

До присутніх звернулася голова Львівської обласної ради Ірина Гримак.

«Фізичне і моральне відновлення та реабілітація українських воїнів стануть пріоритетним завданням системної співпраці між військовими, спортсменами та владою Львівщини, яка започаткована сьогодні в рамках меморандуму.

Заняття спортом, спортивні змагання – це те, що відновлює і дає сили військовим. Ми будемо всіляко підтримувати такі починання, щоби співпраця військових і спортсменів допомогла нашим Збройним силам міцніти і перемагати.

На Львівщині для цього створена розвинена спортивна структура: бази, зали, басейни, реабілітаційні комплекси. Активно працює обласний Олімпійський комітет.

Маємо чимало прикладів, коли учасники війни знаходять себе у спорті і завойовують найвищі нагороди для України»», – зауважила Ірина Гримак.

Командир 103-ої окремої бригади Сил територіальної оборони Збройних сил України Валерій Курко у відеозверненні зазначив, що майбутня співпраця у межах меморандуму дасть унікальну можливість військовим і спортсменам проведення спільних тренувань, організації цікавих змагань для Захисників.
«Спорт – це найкращий спосіб реабілітації військовослужбовців, які повертаються із зони бойових дій. Завдяки нашій співпраці ми допоможемо військовим безболісно повернутися до мирного життя і знайти своє місце в суспільстві.

Перемагаємо у спорті – переможемо на фронті», – сказав Валерій Курко.

У свою чергу, голова відділення НОК України у Львівській області Юрій Турянський підкреслив, що упродовж наступного року воїни 103-ї бригади засобами спорту зможуть систематично набиратися сил, наснаги, активно відновлювати фізичний та психологічний стан.

«Наші Захисники матимуть активне дозвілля: будуть відвідувати басейни, спортивні зали, ковзанку, стрілецький тир, велотрек, кінну базу, тренажерні комплекси», – пояснив Юрій Турянський.

У межах заходу також відзначили найкращих спортсменів та тренерів Львівщини за підсумками спортивного 2022 року. Ними стали: Олександра Хоменець (вільна боротьба), Павло Коростильов (кульова стрільба) та їхні тренери: Сергій Коростильов, Валентина Коростильова, Орест Скобельський, Андрій Бирка.

На завершення провели спеціальне погашення тематичного конверта та авторської поштової марки, присвяченої найкращим спортсменам Львівщини 2022 року – Олександрі Хоменець і Павлу Коростильову.

Залишити відповідь