На Львівщині закликають підприємців не завищувати вартість готельних номерів та оренди житла

0
355
На Львівщині закликають підприємців не завищувати вартість готельних номерів та оренди житла

Заступник голови Львівської обласної ради Юрій Холод під час вечірнього брифінгу розповів, що за день 2 березня на Львівщині вдалося розмістити понад 4 000 вимушено переселених осіб. Також спільними зусиллями українських та польських служб вдалося розвантажити пункти пропуску на державному кордоні України з Польщею.

Про це пише Кулемет з посиланням на прес-службу Львівської обласної ради.

«Черги залишилися на пункті пропуску з боку Мостиськ. Інші переходи працюють у нормальному режимі», – розповів Юрій Холод. Він запевнив, що у Львові готові надалі приймати громадян України та створювати для них комфортні умови перебування.

Заступник голови Львівської обласної ради звернувся до власників готелів та приватного житла у Львові та області з проханням не завищувати ціни оренди помешкань.

«Якщо готелі зростає ціна, повідомляйте, будемо спілкуватися з усіма готельєрами, щоб вони не те, що не завищували, а навпаки, знижували ціни. Треба розуміти, що фінансові ресурси наших громадян у воєнний час не поповнюються. Ми сьогодні маємо підставляти плече один одному», – наголосив Юрій Холод. Він також нагадав, що позаяк на вулиці зараз холодно, то далі актуальною є потреба у спальниках, карематах, теплому одязі.

«Ми отримуємо багато дзвінків з інших регіонів нашої держави, там зараз потребують харчових продуктів. Це консерви, крупи, продукти швидкого приготування. Провіант можна приносити в гуманітарний штаб, який функціонує у Львівському палаці мистецтв».

Leave a Reply