На Львівщині захворюваність на коронавірус серед дітей зменшилась майже вдвічі

0
411
Санаторій «Немирів» повністю готовий до прийому осіб для обсервації. Фото ілюстративне

У порівнянні із груднем минулого року, у січні захворюваність на коронавірус серед дитячого населення області зменшилась майже на 50%. Про це розповіла керівник Львівської обласної дитячої лікарні «Охматдит» Олександра Бурда, пише Кулемет.

«Якщо порівняти, то у січні в нас було проліковано 40 дітей, що на 45% є меншим, аніж у грудні минулого року»,-  зазначила Олександра Бурда.

Серед дітей, які найчисельніше поступають в «Охматдит», діти до 1 року.

«Серед тих дітей, які до нас поступають, більшість – це діти першого року життя. Якщо взяти 2020 рік, то в нас було 27 % таких пацієнтів, у січні 2021 року – 71 %. Такі діти вимагають більшої уваги, вони є складніші і зазвичай мають госпіталізуватись»,- розповіла Олександра Бурда.

Та додала: «Основний симптом, з яким вони поступають, є гіпертермія. Це гарячка, яка не збивається, вона погано піддається антипіретикам, тобто жарознижувальним. Чим менша дитина, тим швидше в неї може розвинутись набряк мозку, можуть бути судоми».

Додамо, за увесь час від початку карантину у Львівській обласній дитячій лікарні «Охматдит»  пролікували майже пів тисячі маленьких пацієнтів із підозрою та підтвердженим коронавірусом.


Leave a Reply