На Львівщині заговорили про відновлення пішого переходу в Угринові

0
672
На Львівщині заговорили про відновлення пішого переходу в Угринові. Фото Львівська ОДА

Чиновники Львівщини оглянули стан та перспективи під’їзної та сервісної інфраструктури до міжнародного автомобільного пункту пропуску «Угринів – Долгобичув». Про це інформує прес-служба Львівської ОДА, пише Кулемет.

МАПП «Угринів – Долгобичув» розташований на території Республіка Польща, тут здійснюється спільний огляд.

Призначений для міжнародного пасажирського руху та руху вантажних автомобілів з повною масою до 3,5 тонни, за винятком вантажів, які підлягають ветеринарному, фітосанітарному контролю, та небезпечних вантажів.

До 1 січня 2019 року діяв пілотний проект пішого пункту пропуску в МАПП «Угринів – Долгобичув».

Оскільки інфраструктура в ПП, що тимчасово облаштована для пішохідного руху, не дозволяла продовжити проект в теперішньому вигляді, польська сторона ініціювала його припинення.

Окрім того, бралось до уваги збільшення часу очікування на перетин державного кордону для осіб, які подорожують автобусами.

Відтак, в межах огляду, перший заступник голови Львівської ОДА Андрій Годик наголосив на важливості повноцінного функціонування прикордонної інфраструктури не лише для економіки регіону, а й з точки зору позитивного міжнародного іміджу для усієї держави.

Як інформують у департаменті МТД Львівської ОДА, для відновлення пішого перетину в МАПП «Угринів – Долгобичув» першочерговим є організація під’їзної та сервісної інфраструктури до МАПП «Угринів – Долгобичув» на ділянці дороги від с. Хоробрів, с. Нісмичі до с. Угринова.

Зокрема це проведення таких робіт як: влаштування хідника, освітлення, встановлення громадських вбиралень, місця для відстою та розвороту транспортних засобів, верхнього шару покриття дороги.

Leave a Reply