На Львівщині за Зеленського голосували контрабандисти, за Тимошенко – зеки

0
1305

На Львівщині за кандидата Зеленського проголосували контрабандисти. Такий висновок можна зробити, проаналізувавши статистику Центральної виборчої комісії.

Йдеться про прикордонні села Львівщини, мешканці яких останні десятиліття заробляли на контрабанді з Польщею. Ніяких податків до місцевих бюджетів, ніякого розвитку території, лише цілодобове незаконне збагачення. Після жорстких дій, спрямованих на боротьбу з контрабандою та розмитненням “євроблях”, вони навіть намагалися блокувати прикордонний рух, створивши величезні проблеми пересічним українцям та гостям країни.

Виборча логіка людей, що заробляють на життя контрабандою, зрозуміла. Це і помста владі, яка ліквідувала більшість способів незаконного збагачення, і надія на те, що президент Зеленський виявиться слабким і вони зможуть повернутися до свого “бізнесу”.

Цікава історія відбулася і з Юлію Тимошенко, коли свої голоси за неї віддали ув’язнені. Зокрема за інформацією наших джерел у Личаківській виправній колонії №30 за лідерку БЮТ проголосувало 343 з/к, за Зеленського – 143, за Порошенка – 30. Враховуючи, що завжди в Україні влада використовувала ув’язнених як додатковий безправний електоральний ресурс, можна казати, що виборі відбулися демократично і без явних фальсифікацій.

А тому 21 квітня проукраїнським симпатикам Юлії Володимирівни доведеться зробити важкий вибір. Бо, за твердженням експертів, люди, котрі голосували за ідейних противників “Батьківщини” Бойка та Вілкула, у другому турі стовідсотково підтримають ЗЕ.

Залишити відповідь