На Львівщині за місяць виявили 8700 порушень правил дорожнього руху

0
532
поліція

Від 20 липня по 20 серпня поліцейські груп реагування патрульної поліції територіальних підрозділів поліції Львівщини проводили комплексні профілактичні заходи з метою зменшення аварійності на автомобільних дорогах.

Про це пише Кулемет з посиланням на поліцію Львівщини.

Протягом місяця правоохоронці виявили більше 8700 порушень Правил дорожнього руху – це водії транспортних засобів (у тому числі й двоколісних), велосипедисти та пішоходи.

Найчастіше водії керують транспортними засобами без відповідних документів – 799 випадків. На другому – керування транспортними засобами у стані сп’яніння – 526 випадків. Третя позиція – порушення правил обгону та виїзду на смугу зустрічного руху – 206 фактів.

За той самий період 154 водії порушили правила проїзду залізничних переїздів, 159- правила проїзду перехресть, зокрема, й регульованих, 116 – не надали перевагу пішоходам, які переходили проїзну частину пішохідними переходами. Ще дванадцятеро водіїв створили аварійні обстановки на дорозі.

Щодо інших учасників дорожнього руху – під час відпрацювання поліцейські виявили 518 пішоходів та 63 велосипедистів, які порушили вимоги Правил дорожнього руху.
На усіх порушників, виявлених під час відпрацювання, правоохоронці склали адміністративні протоколи.

Поліція Львівщини закликає учасників дорожнього руху неухильно дотримуватись правил безпеки. Водії, не перевищуйте дозволеної та безпечної швидкості руху, особливо у темну пору доби, в умовах недостатньої видимості. Ретельно відслідковуйте ситуацію на дорозі та не відволікайтесь від керування транспортними засобами. І, звичайно, за жодних обставин не керуйте транспортними засобами у нетверезому стані. Ці порушення найчастіше стають причинами дорожньо-транспортних пригод.

Двоколісні транспортні засоби – мотоцикли, скутери, велосипеди та самокати, стають все популярнішими, відповідно – зростає кількість дорожньо-транспортних пригод з їх участю. Під час ДТП водії таких транспортних засобів отримують травми, інколи – несумісні з життям, а головною причиною аварій є порушення вимог дорожніх правил. Тому, будьте уважними, неухильно дотримуйтесь вимог Правил дорожнього руху.

Це ж стосується і пішоходів – переходьте проїзну частину лише у відведених для цього місцях, переконавшись, що ви не піддаєте ризику своє життя та здоров’я.

Leave a Reply