На Львівщині за день трьох людей вкусили отруйні змії

0
1038

За добу, 10 липня, до лікарень Львівщини госпіталізували трьох людей, яких вкусили отруйні змії. Серед них – 13-річна дитина.

Про це повідомили на Facebook-сторінці ГУ ДСНС Львівщини, пише Кулемет.

Перший випадок у суботу, 10 липня, трапився близько 14:50. Тоді до рятувальників надійшла інформація про те, що в Перемишлянську центральну районну лікарню з діагнозом – укус пальця стопи поступила 34-річна жінка. Мешканку Львова вкусила гадюка.

Цього ж дня, о 17:48, надійшло ще одне повідомлення про те, що в Турківську лікарню госпіталізували 13-річну дитину. Мешканку села Свидник Дрогобицького району отруйна змія вкусила у ліву гомілку. За дві години, о 20:00, в приймальне відділення цієї ж лікарні поступила жителька села Карпатське Самбірського району. 51-річну жінку гадюка вкусила за п’ятку.

Львівський серпентолог Тарас Гринчишин радить йдучи у ліс, гори чи на поле надійно захистити ноги. Для цього потрібно мати тверде взуття, штани з цупкої тканини (джинси чи інші). Також варто мати палицю та перевіряти нею дорогу. У разі нападу змії потрібно промити місце укусу, хоча б слиною. Далі слід зняти усі предмети, які можуть перетискати кінцівку. Її бажано знерухомити, адже найчастіше гадюки кусають в руки, інколи в ноги. Ні накладати джгут, ні припікати не можна. Це може бути шкідливо.

Залишити відповідь