На Львівщині за 30 років у 7,6 разів зменшилася кількість великої рогатої худоби

0
655

Кількість великої рогатої худоби в області на початок 2021 року порівняно з початком 1991 року зменшилась у 7,6 раза, у тому числі корів – у 4,8 раза, водночас за цей період кількість свиней і птиці в області майже не змінилася.

Про це пише Кулемет з посиланням на прес-службу Держстату у Львівській області.

У підприємствах кількість великої рогатої худоби скоротилась із 695,8 тис. голів до 16,2 тис., або у 43 рази, у господарствах населення – втричі. Кількість свиней у підприємствах зросла в 1,4 раза, проте у господарствах населення – зменшилася майже на 40%.

Виробництво сільськогосподарськими виробниками м’яса усіх видів (у забійній масі) відносно 1991 року зменшилося на чверть (на 24,8%), молока – більш ніж на половину (на 55,4%), яєць – на 14,7%. У структурі виробництва м’яса за видами суттєво зменшилася частка яловичини, проте зросла частка м’яса птиці і свинини.

За роки незалежності відбулося становлення Львівщини як регіону в суверенній державі, що спроможний утверджувати демократичні європейські цінності, захищати свободу і дбати про високу якість життя своїх громадян. Загалом соціально-економічне становище області на даному етапі формує основу для подальшого якісного економічного зростання.

Головне управління статистики у Львівській області вітає з Днем Незалежності України і бажає пам’ятати багатовікову історію творення державності, берегти духовну свободу нації, дбати про її економічний і культурний розвиток!

Leave a Reply