На Львівщині за 10 мільйонів облаштують парки дозвілля

1
723
Львівська облрада зібралась на друге пленарне засідання, фото прес-служба облради

У межах Програми охорони навколишнього природного середовища на 2021-2025 роки депутати передбачили 10 млн грн. для співфінансування з територіальними громадами національного проєкту «Парки дозвілля».

Про це пише Кулемет з посиланням на прес-службу Львівської обласної ради.

Ініціатива має на меті створення громадянам умов для якісного відпочинку та облаштування в кожній громаді парків дозвілля.

За попередніми підрахунками, вартість робіт із реконструкції чи будівництва парків у всіх 73-х громадах становить майже 500 млн. грн. Перелік парків, які створюватимуть у 2022 році, буде затверджуватися обласною радою додатково.

Крім коштів обласного і місцевих бюджетів, планують залучати фінансовий ресурс державної скарбнички та міжнародної технічної допомоги.

До слова, на реалізацію Програми охорони навколишнього природного середовища у 2022 році загалом скеровано 50,1 млн грн., з яких 38 млн грн – кошти обласного фонду охорони навколишнього природного середовища на реалізацію природоохоронних заходів; 2,115 млн грн – кошти на утримання спеціальних адміністрації 4 регіональних ландшафтних парків; 10 млн грн – кошти на проєкт «Парки дозвілля».

1 коментар

Залишити відповідь