На Львівщині з початку війни на кордоні виявили понад 1900 підроблених документів

0
79
На Львівщині з початку війни на кордоні виявили понад 1900 підроблених документів

У пунктах пропуску на Львівщині прикордонники щодня виявляють фальшиві документи. Більшість з них надають на перевірку чоловіки, яким на період воєнного стану обмежено виїзд за межі України.

Про це пише Кулемет з посиланням на прес-службу ДПСУ.

Найчастіше інспектори прикордонного контролю виявляли ознаки підробки в таких документах, як: довідка військово-лікарської комісії, тимчасове посвідчення військовозобов’язаного, пенсійне посвідчення, свідоцтво про народження дитини, свідоцтво про смерть тощо. Також у закордонних паспортах наряди з перевірки документів викривали недійсні відмітки про взяття на постійний облік або постійне проживання за кордоном.

Загалом, з початку повномасштабного вторгнення росії, на Львівщині охоронці держрубежу затримали більш ніж 1 900 порушників, які намагалися виїхати з України за «липовими» документами.

За усіма фактами використання фальшивок прикордонники поінформували співробітників Нацполіції. Відповідальність за дане правопорушення передбачена ст. 358 ККУ «Підроблення документів, печаток, штампів та бланків, збут чи використання підроблених документів, печаток, штампів».

Leave a Reply