На Львівщині виявили розчинник з психотропними речовинами

0
800
На Львівщині виявили розчинник з психотропними речовинами. Фото: Галицька митниця.
На Львівщині виявили розчинник з психотропними речовинами. Фото: Галицька митниця.

Працівники Галицької митниці виявили розчинник з психотропними речовинами.

Про це пише “Четверта студія” з посиланням на прес-службу Галицької митниці.

Так, в один із підрозділів митного оформлення Галицької митниці Держмитслужби було подано митну декларацію на товар «розчинники в асортименті». Отримувачем значилось одне з приватних підприємств Львова, а відправником – підприємство з Республіки Польщі.

Під час митного контролю через застосування системи управління ризиками посадова особа митниці провела відбір взірців та скерувала їх на дослідження у спеціалізовану лабораторію. За результатами цього дослідження, у складі проб було виявлено гамма-бутиролактон, який є в переліку таблиці «Психотропні речовини, обіг яких обмежено і стосовно яких допускається виключення деяких заходів контролю» (Постанова Кабінету Міністрів України від 06.05.2000 №770).

До митного контролю та митного оформлення товару за цією митною декларацією дозволу на право ввезення наркотичних засобiв, психотропних речовин і прекурсорiв, який би мала видати Державна служба України з лікарських засобів та контролю за наркотиками, не подавали.

Отже, в діях службових осіб приватного підприємства м. Львова є кваліфікаційні ознаки, передбачені ст. 309 КК України. 86 літрів розчинника вилучено та передано правоохоронним органам.

Leave a Reply