На Львівщині вимагають звільнення начальника обласного Держгеокадастру

0
454
На Львівщині вимагають звільнення начальника обласного Держгеокадастру

Постійна комісія з питань діяльності агропромислового комплексу, підприємництва та інвестицій сьогодні, 1 липня, ініціювала ухвалення звернення Львівської обласної ради про звільнення начальника Головного управління Держгеокадастру у Львівській області Андрія Кавецького.

Про це пише Кулемет з посиланням на прес-службу облради.

«На основі заслуховування звіту про стан передачі земель із державної власності у комунальну власність територіальних громад комісія ухвалила рішення звернутися до Львівської обласної ради із подальшим зверненням до Прем’єр-міністра України про звільнення із займаної посади начальника Головного управління Держгеокадастру у Львівській області Андрія Кавецького», – розповів голова комісії Юрій Раделицький.

Як пояснив Юрій Раделицький, він упродовж пів року офіційно запрошував Андрія Кавецького взяти участь у засіданні комісії для спільного розгляду питань, пов’язаних з діяльністю Держгеокадастру, однак жодного разу посадовець не відгукнувся.

«Своїми діями Держгеокадастр Львівської області ставить під сумнів реформу децентралізації, адже спостерігається зловживання посадовців у частині прозорості передачі земель територіальним громадам, затягування даного процесу», – наголосив Юрій Раделицький.

НАГАДАЄМО, 4 березня профільні комісії ініціювали звернення облради щодо неправомірних дій обласного управління Держгеокадастру.

Leave a Reply