На Львівщині викрито ще одного учасника організованої групи

0
19
На Львівщині викрито ще одного учасника організованої групи

Львівська обласна прокуратура спільно з Управлінням СБУ у Львівській області продовжують активну роботу, спрямовану на протидію злочинам, які загрожують державній безпеці України.

Про це інформує Відділ інформаційної політики Львівської обласної прокуратури, пише Кулемет.

Як ми повідомляли раніше, у липні місяці правоохоронцями було затримано чоловіка, який разом зі спільниками пообіцяв переправити військовозобов’язаного мешканця Львівщини через держкордон України на підставі завідомо підробленого офіційного документу – довідки військово-лікарської комісії з неправдивими відомостями про захворювання. Така послуга коштувала 5000 доларів США.

Наразі за процесуального керівництва Львівської обласної прокуратури викрито та повідомлено про підозру ще одному мешканцю Львівщини в організації незаконного переправлення осіб через державний кордон України з корисливих мотивів, вчиненого організованою групою (ч. 3 ст. 332 КК України). Вживаються заходи щодо встановлення місцезнаходження третього учасника групи.

Встановлюється інші особи, які могли отримати підроблені документи та виїхати на цих підставах за межі України.

Примітка: відповідно до ст. 62 Конституції України особа вважається невинуватою у вчиненні злочину і не може бути піддана кримінальному покаранню, доки її вину не буде доведено в законному порядку і встановлено обвинувальним вироком суду.

Leave a Reply