На Львівщині викрито незаконне відчуження у приватну власність земельної ділянки у Карпатах

0
855

За оцінками експертів її ринкова вартість становить понад  340 000 гривень.

Працівники Управління захисту економіки Львівщини, слідчі Турківського відділення поліції за процесуального керівництва Самбірської місцевої прокуратури встановили, що колишній голова однієї із сільрад Турківщини затвердив документацію із землеустрою щодо передачі у власність для ведення сільського господарства земельної ділянки площею у 0,2449 га в Карпатському регіоні. Про це інформує відділ комунікації поліції Львівської області.

Встановлено, що насправді ця ділянка знаходиться за межами населеного пункту та, згідно із вимогами земельного законодавства,  могла надаватись у власність лише відповідним органом виконавчої влади, а не місцевого самоврядування. Тож в порушення вимог Земельного Кодексу України вона була безпідставно вилучена з державної власності та надана у приватне користування. За оцінками експертів ринкова вартість ділянки становить 340,9 тис. гривень

Колишньому голові сільради повідомлено про підозру у скоєнні правопорушення, передбаченого ч.2 ст.367 Кримінального кодексу України (службова недбалість).

За скоєння цього злочину передбачене покарання у вигляді  позбавленням волі на строк від двох до п’яти  років  з  позбавленням  права  обіймати  певні посади чи займатися певною  діяльністю на строк до трьох  років  та  зі  штрафом  від  двохсот  п’ятдесяти   до  семисот  п’ятдесяти  неоподатковуваних  мінімумів  доходів громадян або без такого.

Залишити відповідь