На Львівщині використано 9 тисяч доз вакцин

0
421

Сьогодні, 26 березня, у Львівській облдержадміністрації відбувся брифінг щодо епідситуації в області.

Заступниця директора департаменту охорони здоров’я ЛОДА Ірина Шурпяк повідомила, що на даний час спостерігається покращення темпів вакцинації за рахунок того, що є можливим розширення групи вакцинованих, пише Кулемет з посиланням на прес-службу ЛОДА.

«Зараз в області використано більше 9 тис тисяч доз вакцин – з 42-х тисяч, які нам поступили. Відповідно, на другому етапі зможемо залучити до вакцинації всіх медичних працівників – в тому числі, тих, хто безпосередньо задіяний у боротьбі з COVID-19. Зараз при обласних закладах охорони здоров’я діє 23 пункти щеплень», – проінформувала Ірина Шурпяк.

Вона зазначила, що департамент охорони здоров’я ЛОДА рекомендує проведення вакцинації всім медикам (особливо тим, які працюють з хворими на COVID-19) незалежно від того, чи хворіли вони на коронавірус.

Лікар-інфекціоніст Михайло Річняк розповів про ситуацію з хворими на коронавірус у Львівській обласній інфекційній клінічній лікарні, де він працює.

«У нашій лікарні станом на сьогоднішній ранок перебуває 224 особи. За минулу добу виписано 14 людей, а поступило – 16. Стан пацієнтів є важким. Серед них дуже багато молодих людей, віком від 35 до 45 років, 70 % з них – киснево залежні», – повідомив Михайло Річняк.

Медики наголосили, що епідситуація в області надалі тривожна. Нагадують про засоби індивідуального захисту та важливість дотримання соціальної дистанції.

Нагадаємо, що з 25-го березня Львівщина ввійшла у червону зону епідемічної небезпеки.


Leave a Reply