На Львівщині виділили 5 млн грн для потреб територіальної оборони

0
334
На Львівщині виділили 5 млн грн для потреб територіальної оборони

Для потреб Сил територіальної оборони Львівщини за поданням 103-ї окремої бригади Сил територіальної оборони депутати першочергово скерували з обласного бюджету 5 млн грн.

Відповідне рішення сьогодні, 16 лютого, ухвалила Львівська обласна рада під час позачергової сесії, пише Кулемет з посиланням на прес-службу ЛОР.

«Ці кошти скеровуємо на першочергові засоби і заходи, які формуватимуть територіальну оборону області в подальшому», – зауважила голова Львівської обласної ради Ірина Гримак.

«Фінансовий ресурс у сумі 5 млн грн. передбачили в межах Комплексної програми «Безпечна Львівщина». У майбутньому плануємо, як це і передбачено законодавством України, здійснювати додаткове фінансування в межах нової програми підтримки бригади Сил територіальної оборони Львівської області», – прокоментував голова комісії з питань правоохоронної, антикорупційної діяльності та військових формувань Назарій Сумало.

Нагадаємо, 1 лютого постійна комісія з питань правоохоронної, антикорупційної діяльності та військових формувань обласної ради доручила департаменту з питань цивільного захисту Львівської ОДА напрацювати нову окрему обласну програму підтримки 103-ї окремої бригади Сил територіальної оборони. З відповідним листом до облдержадміністрації 7 лютого також звернулася голова Львівської обласної ради Ірина Гримак.

«Переконана, що і всі наші громади також ухвалять програми підтримки територіальної оборони», – підсумувала Ірина Гримак.

Leave a Reply