На Львівщині встановили більше 40 блокпостів

0
675
Загальна кількість блокпостів постійно збільшується

Більше 40 блокпостів встановили на Львівщині спільними зусиллями Львівської обласної військової адміністрації, районних військових адміністрацій, підрозділів тероборони та громадськості.

Про це пише Кулемет з посиланням на прес-службу ЛОДА.

Окрім того, станом на вчорашній вечір у Львові влаштували близько 20 блокпостів. Загальна кількість блокпостів постійно збільшується.

«Наше завдання – дати можливість людям себе обороняти. Це і є самооборона або тероборона. З іншої сторони, це напевно заважає руху транспорту, але ми живемо у військовий час. Ми розуміємо – якщо не будемо пильними, то напевно ворог буде сильнішим. А наше завдання –  зробити все, щоб показати, що ми готові обороняти рідну землю. Блокпости – це правильні речі. Перевірка автомобілів (на блокпостах – ред.) – це людська пильність і бажання взяти участь у формі супротиву. Я це вітаю», – сказав Максим Козицький.

Нагадаємо, що Львівська ОВА закликає мешканців не встановлювати самостійно блокпости, а узгоджувати свої дії з районними військовими адміністраціями та підрозділами тероборони.

Leave a Reply