На Львівщині вшанували пам’ять Дмитра Грицая (ФОТО)

0
761
На Львівщині вшанували пам'ять Дмитра Грицая, фото ЄС

Сьогодні, 1 квітня, народний депутат України Олег Синютка побував у селі Верхній Дорожів – на батьківщині Дмитра ГРИЦАЯ – відомого українського політичного і військового діяча, референта Крайової екзекутиви ОУН на західноукраїнських землях у 1933–1934 рр., генерал-хорунжого УПА, начальника головного штабу УПА.

Про це пише Кулемет.

Сьогодні минає 114-а річниця від дня народження нашого славетного земляка, мужнього українського патріота, який, проживши лише 38 років, назавжди залишився в перших рядах літопису героїв звитяжної боротьби за українську незалежність у ХХ столітті.

Вшановуючи пам’ять великого українця, народний депутат України Олег СИНЮТКА, голова районної ради Андрій ШЕВКЕНИЧ, депутат Дрогобицької міської ради Михайло ЗАДОРОЖНИЙ у своїх виступах відзначали, що, мабуть, важко знайти інший народ, де було б так багато героїв національного чину, що, без роздумів, поклали своє життя на олтар служіння рідній українській землі. Берегти світлу пам’ять про них – означає мати достойне майбутнє. Бо народ, який шанує своїх героїв – заслуговує на розвиток, на світле майбутнє.

Цього дня до пам’ятника Дмитру Грицаю лягли квіти, що вигравали своїми яскравими синьо-жовтими барвами, від Дрогобицької районної ради, райдержадміністрації, Меденицької ТГ, від небайдужих краян, здатних цінувати здобутки своїх попередників. І, як годиться, звучала поминальна молитва, яка долітала до небес з проханням утвердити, зміцнити державу, що виплекала таких героїчних, відважних синів на свою прославу.

Leave a Reply