На Львівщині впроваджуватимуть геоінформаційну систему містобудівного кадастру

0
224
Львівська облрада зібралась на друге пленарне засідання, фото прес-служба облради

Депутати Львівської обласної ради під час сесійного засідання 18 лютого затвердили регіональну Програму розвитку містобудівного кадастру та просторового планування на 2021 – 2025 роки.

Про це пише Кулемет.

Мета програми – впровадження на Львівщині сучасної геоінформаційної системи містобудівного кадастру та розвиток єдиної відкритої інформаційної бази даних. Це дасть можливість детально здійснювати комплексне просторове планування територій і покращити інфраструктуру кожної територіальної громади.

На думку розробників програми, отримання достовірної кадастрової інформації дозволить приймати більш ефективніші рішення, більш точно прогнозувати і моделювати рівень ринкових, інвестиційних відносин, що важливо для поповнення бюджету та розвитку громад.

У 2021 році на реалізацію програми з бюджету виділять 11,7 млн грн. Їх планують використовувати на придбання підсистем ведення геопросторової бази даних, програмне забезпечення для цифрової картографії та землеустрою, створення інформаційних ресурсів єдиної цифрової топографічної основи. А також  – на розробку комплексних планів просторового розвитку територій, генеральних планів населених пунктів, детальних планів територій, історико-архітектурних опорних планів.


Leave a Reply