На Львівщині внаслідок влучання ворожих ракет завдано шкоди довкіллю майже на 34 млрд грн

0
187

У Львівській області із початку повномасштабного вторгнення зафіксовано 34 події, що призвели до заподіяння збитків довкіллю внаслідок влучання ворожих ракет або падіння їх уламків

Про це повідомили у Державній екологічній інспекції у Львівській області, передає Кулемет.

“У кожному з випадків фахівці Державної екологічної інспекції у Львівській області були залучені правоохоронними органами як спеціалісти у кримінальних провадженнях, що передбачено ст. 71 КПК України, для документування фактів заподіяння шкоди навколишньому природному середовищу”, – йдеться у повідомленні.

Фахівці обстежили території та об’єкти, які зазнали ушкоджень, відібрали 242 проби грунтів та 123 проби води. Крім того, вони здійснили відповідні заміри та розрахунки з метою визначення розміру збитків.

За підрахунками Держекоінспекції, сума збитків, заподіяних довкіллюобласті внаслідок військової агресії РФ, становить 33 млрд. 820 млн. 73 тис. 53 грн. Зокрема, з них:

32 млрд. 216 млн. 251 тис. 944 грн. – збитки, заподіяні земельним ресурсам внаслідок засмічення грунтів;

1 млрд. 601 млн. 209 тис. 165 грн. – збитки, заподіяні земельним ресурсам внаслідок забруднення грунтів;

2 млн. 205 тис. 301 грн. – збитки, заподіяні атмосферному повітрю внаслідок загоряння об’єктів та, відтак, потрапляння в повітря забруднюючих речовин;

406 тис. 643 грн. – збитки, заподіяні знищенням або пошкодженням зелених насаджень.

Залишити відповідь