На Львівщині відзначають День пам’яті та примирення (ФОТО)

0
444
На Львівщині відзначають День пам’яті та примирення

У суботу, 8 травня, у Львові відбулися заходи до Дня пам’яті та примирення.

Про це пише Четверта студія з посиланням на прес-службу ЛОР

Представники влади, дипломатичного корпусу, депутати, ветерани, громадськість поклали квіти до Пам’ятного хреста на місці колишнього концентраційного табору «Шталаг – 328» .

Присутні запалили лампадки та помолилися під час екуменічної панахиди за усіма жертвами Другої світової війни.

Опісля відбулося громадське віче.

«Сьогодні ми вшановуємо пам`ять про всіх загиблих у Другій світовій війні. Ця трагедія, розв`язана двома злочинними режимами, забрала життя щонайменше восьми мільйонів українців.

Вдумайтеся – загинув кожен п`ятий українець.

Ми не повинні забувати про жахливі злочини, скоєні в воєнні роки, в тому числі й на нашій, українській землі. Особливо сьогодні, у час, коли Україна щоденно продовжує страждати від Російської агресії, втрачаючи кращих своїх синів.

Злочинна імперія знову нехтує державними кордонами та прагне розширити свої території шляхом вбивств та приниження мільйонів невинних людей.

Переконана, що уроки Другої світової війни повинні об’єднати українську націю в її зусиллях збудувати для прийдешніх поколінь майбутнє, в якому процвітають мир, безпека й гідність кожного.

Саме про це мріяли мільйони людей, пам`ять яких ми сьогодні вшановуємо», – зазначила під час виступу голова Львівської обласної ради Ірина Гримак.


Leave a Reply