На Львівщині відтермінували впровадження червоної зони

0
927
На Львівщині відтермінували впровадження червоної зони

У середу, 9 лютого, під час засідання комісії з питань охорони здоров’я та материнства Львівської обласної ради депутати заслухали інформацію директора департаменту охорони здоров’я обласної державної адміністрації Ореста Чемериса.

Про це пише Кулемет з посиланням на прес-службу Львівської обласної ради.

Він повідомив, що на Львівщині одночасно циркулюють два штами коронавірусу: «дельта» та «омікрон». Обласна комісія з питань ТЕБ і НС вирішила відтермінувати впровадження червоної зони на Львівщині, оскільки навантаження у стаціонарах медичних закладів під контролем. Кількість госпіталізацій не зростає стрімко.

На Львівщині відтермінували впровадження червоної зони

Керівник департаменту також наголосив на важливості дотримання карантинних обмежень, запроваджених в області від початку року.

«Кількість дітей у стаціонарах потрохи зменшується, в середньому 140-150. Але загалом рівень госпіталізації ще високий. – зазначив Орест Чемерис. – Діти перебувають у лікарнях від 1 до 5 днів. Це пов’язано в основному зі стійкими високими температурами у хворих».

На Львівщині відтермінували впровадження червоної зони

Бустерну дозу на Львівщині отримали понад 24 тис. мешканців. За добу продовжують вакцинувати 4-5 тис. громадян. Лікарі рекомендують вводити бустерну дозу тим, у кого від останнього щеплення минуло 3 – 6 місяців.

«Заразність омікрону прирівнюють до вітрянки. Настільки швидко поширюється цей штам коронавірусу», – повідомила керівниця Львівського обласного лабораторного центру МОЗ України Наталія Іванченко-Тімко. – Люди хворіють двічі, а то й тричі, але перебіг захворювання різний”.

Leave a Reply