На Львівщині відкрили оновлений дитячий садок (ФОТО)

0
50

У п’ятницю, 2 вересня, в селі Бійничі відбулося урочисте відкриття сучасного дитячого садка «Бджілка». У церемонії відкриття взяли участь перший заступник міського голови Ігор Герман, заступник міського голови Роман Москалик, керівник відділу освіти Віталій Вовків, радник міського голови Михайло Сікора, голова постійної депутатської комісії ради з питань освіти, культури, молодіжної політики, сім’ї та спорту Роман Грицай, староста села Василь Василенко та численна громада села Бійничі.

Про це пише Кулемет з посиланням на прес-службу Дрогобицької міськради.

Майже три роки пішло на капітальну реконструкцію приміщення колишньої сільської школи. Як наслідок – споруда стала сучасним приміщенням садка, комфортним для дітей.

Захід розпочали із благословення місцевого пароха – отця Анатолія, який згодом освятив дошкільну установу та побажав вихованцям, педагогам та керівництву садка плідної праці та здобутків.

Як підкреслила в ступному слові директор установи Анна Грещук – завдячуючи керівництву Дрогобицької громади повну реконструкцію та оновлення садка цьогоріч вдалося завершити. Відтак уже від завтра – 18 діток здобуватимуть тут дошкільну освіту та розвиватимуть свої таланти.

Радий бути присутнім на такому святі. Дивлячись на талановитих дітей у спогадах виринає садок, який і я відвідував. Враховуючи військові дії та напружену ситуацію в країні тішить те, що ми не стоїмо на місці, а розвиваємось і маємо сьогодні відкриття нового сучасного садка. Тож від імені міського голови Тараса Кучми, щиро вітаю вашу громаду із такою радісною подією. Нехай малеча росте і тішать вас своєю творчістю, нехай дорослі – розвивають таланти нашого підростаючого покоління, – наголосив в ступному слові перший заступник міського голови Ігор Герман.

В споруді дошкільної установи провели зовнішні та внутрішні роботи: пофарбували фасад, облаштували сучасну групу із новими меблями та кутками дозвілля для дітей. Подбали і про спальне приміщення для малечі – комфортні ліжка та яскрава постіль. Також в дошкільній установі є санвузол із душовою кімнатою, комфортна роздягальня та кухню, де готуватимуть смачні страви для дітей.

Не забуваються три речі: рідна земля, мамина любов і садочок. Діти села Бійничі з нетерпінням чекали цієї події. Тож радіємо спільно із вами. Щиро сподіваюсь, що діти будуть пам’ятати смачну кухню, своїх вихователів і чудовий час дитинства проведений у цих стінах. Нехай в цьому садку звучить дитячий сміх і радість, – побажав керівник відділу освіти Віталій Вовків.

Кульмінацією дійства стало перерізання символічної стрічки. Відтак усі присутні оглянули споруду садка, а отець Анатолій освятив приміщення та поблагословив малечу, працівників дошкільної установи, батьків та гостей.

Діти – це наше майбутнє. У цей непростий час, коли ворог руйнує нашу державу – ми намагаємось розвиватись і дбаємо про дітей нашої громади. Відкриття нового садка у Бійничах – яскраве цьому підтвердження. Тому радіємо сьогодні спільно із вами та віримо в успіхи діток, які тут навчатимуться, – наголосив Роман Грицай, голова постійної депутатської комісія ради з питань освіти, культури, молодіжної політики, сім’ї та спорту.

Leave a Reply