На Львівщині від негоди постраждала туристична інфраструктура заповідника “Тустань”

1
54
На Львівщині від негоди постраждала туристична інфраструктура заповідника "Тустань"

24 мільйони гривень з резервного фонду обласного бюджету виділимо на ліквідацію наслідків паводку у Східницькій громаді.

Про це повідомив в о голови ЛОР Юрій Холод, пише Четверта студія.

“Також допоможемо відновити туристичну інфраструктуру «Тустані». За це ми проголосували на засіданні обласної комісії ТЕБ і НС. Кошти скеруємо на ліквідацію наслідків негоди 10 червня. Тоді, через вихід з берегів річки Східничанки на територіях Східницької (Дрогобицький р-н) та Сколівської (Стрийський р-н) громад і річки Свіча на території Журавненської територіальної громади (Стрийський район), вода зруйнувала 10 мостів, газопроводи середнього тиску та підтопила більш ніж 100 господарств”, – повідомив Холод.

Ситуацію офіційно визначили як надзвичайну регіонального рівня.

“Грошей у власних бюджетах постраждалим громадам не вистачить. Тому комісія вирішила допомогти Східницькій та Журавненській громадам. Для Східниці виділимо 24 млн гривень – головно на відбудову мостів.

Також ініціюємо зміни до цільової програми щодо фінансування комплексу відновлювальних заходів у Журавненській громаді та нашому комунальному закладу ЛОР «Адміністрація Державного історико-культурного заповідника «Тустань» (Тустань (Tustan’)). Тут вода пошкодила три мости, якими тепер не можуть перейти туристи”, – повідомив Холод.

1 коментар

Leave a Reply