На Львівщині вдруге відбудеться молочний форум

0
1026
На Львівщині вдруге відбудеться молочний форум
На Львівщині вдруге відбудеться молочний форум

23-24 травня 2019 року на території Львівського національного університету ветеринарної медицини та біотехнологій ім. С.З.Гжицького (м. Львів, вул. Пекарська, 50) відбудеться “Молочний форум”. Про це інформує прес-служба ЛОДА.

Під час роботи форуму учасники зможуть отримати сучасні знання щодо молочної кооперації, сімейного фермерства, здоров’я корів та прибутковістю виробництва молока, інформацію про фінансову підтримку з державного та обласного бюджетів, ознайомитись з сучасними підходами до оцінка якості молока, шляхів досягнення ефективності на середніх та великих молочних фермах.

У програмі форуму проведення ярмарку та дегустації молочної продукції, показ корів та телиць молочних порід, демонстраційні візити до сімейних ферм та кооперативи, місця доїння на пасовищі, сучасне виробництво високопоживного сіна і сінажу, а також творчих конкурсів для дітей.

За більш детальною інформацією просимо звертатись за телефоном: тел./факс: (032) 244-18-88 (багатоканальний). Із повною програмою форуму можна ознайомимтись тут

Залишити відповідь