На Львівщині в останню путь провели двох захисників України (ФОТО)

0
359

Дві громади Львівщини у скорботі. Бродівщина та Бущина попрощалися з бійцями, які загинули, боронячи Україну від ворога.

Про це пише Кулемет з посиланням на Бродівську міську раду.

37-річний Мар’ян Мисак із Ковпина (Бродівська громада) та 48-річний Микола Дендюк зі села Гутисько-Тур’янське (Буська громада) знайшли вічний спочинок у Бродах на місці військових поховань сучасних Героїв.

Мисак Мар’ян Васильович загинув 4 листопада поблизу Білогорівки Донецької області. Був стрілецем-снайпером першого мобільного батальйону 81-ї окремої аеромобільної бригади, що у складі Десантно-штурмових військ ЗСУ.

Дендюк Микола Михайлович, уродженець Буської громади, проживав у Бродах. Став на захист рідної країни в лавах 68-ї окремої єгерської бригади імені Олекси Довбуша. Молодший сержант загинув від вибухової травми 25 листопада поблизу села Пречистівка на Донеччині.

Віддати останню шану нашим захисникам прибуло чимало бродівчан та жителів сусідньої громади, військовослужбовці, представники влади, згорьовані рідні та знайомі. Об’єдналося духовенство, вимолюючи миру на нашій землі та припинення втрат.

До віку будемо вдячні захисникам України, які віддали своє життя за світле майбутнє наших дітей.

Слава Українським Героям!

Залишити відповідь