На Львівщині УГП відкликає депутатів обласної ради, які увійшли в коаліцію Козловського

0
1122
Конференція ЛОО УГП, готель "Ріус", Львів, 22 січня 2022

Львівська обласна організація УГП на Конференції 22 січня проголосувала за відкликання депутатів УГП в Львівській обласній раді.

Про це пише Кулемет з посиланням на прес-службу УГП.

Йдеться про п’ятьох обласних обранців від УГП, зокрема Тараса Чолія, Івана Щурка, Марію Кульчицьку-Волчко, Юрія Фольварочного та Віталія Андрейка.

Конференція ЛОО УГП, готель “Ріус”, Львів, 22 січня 2022

До слова, під час Конференції голова Головної Контрольної Комісії Орест Друль ознайомив присутніх з результатами перевірки діяльності депутатів Львівської обласної ради з депутатської фракції УГП за перший рік їх депутатської діяльності.

Конференція ЛОО УГП, готель “Ріус”, Львів, 22 січня 2022

За висновками перевірки виявлені наступні підстави для відкликання, зокрема: не підтримання зв’язку із Львівською обласною організацією УГП, від якої депутати були обрані до Львівської обласної ради, невиконання обов’язків депутата, що визначені законодавством та не відповідність практичної діяльності депутата основним засадам і принципам передвиборної програми Львівської обласної організації та програмі УГП.

За словами голови Політради Української Галицької Партії Ростислава Коваля, фракція, яка номінально називалась іменем партії, жодним чином не репрезентувала її в обласній раді, а її діяльність не відповідала ціннісним засадам партії.

Конференція ЛОО УГП, готель “Ріус”, Львів, 22 січня 2022

“Ми йшли в органи місцевого самоврядування, аби відстоювати інтереси громади, а не служити олігархам чи місцевим політичним кланам. Депутати обласної ради, яких ми відкликаємо, мали інше бачення. Вони прийняли рішення піти на кулуарні домовленості та прислужувати більшості. Тим самим фракція УГП в обласній раді втратила суб’єктність та потрапила під тотальний контроль інших політичних сил. Ми сьогодні виправили помилку, яку допустили, бо прагнемо, аби бажання виборців, які нас підтримали бо прагнуть іншої політики, були реалізовані”,- резюмував Ростислав Коваль.

“Один з депутатів Тарас Чолій згаданий імпліцитно шляхом показу партійного відео щодо незаконної забудови на Дорошенка. Це ще до того, коли відбувся внутрішньопартійний конфлікт. Тепер керівництво партії звинувачує колег у зміні позиції на 180 градусів та співпрацю з Григорієм Козловським”, – пише представник ОПОРИ Тарас Радь.

Leave a Reply