На Львівщині тривають роботи із відновлення електропостачання

0
617
Керівник ДСНС Львівщини
Керівник ДСНС Львівщини

На території Львівської області енергетики відновлюють електропостачання знеструмлених, унаслідок негоди населених пунктів області.

«Сьогодні вранці ДСНС отримало від гідрометцентру України штормове попередження щодо погіршення погодних умов у Західних областях України та безпосередньо на території Львівської області. Саме було попереджено про пориви вітру  з поривами 35 – 40 м/с. По класу небезпеки  – це III рівень небезпечності, червоний. Головне управління ДСНС України у Львівській області закликає  мешканців Львівської області дотримуватися правил безпеки та бути обачними, особливо під час перебування на вулиці», – повідомив начальник  Головного управління ДСНС України у Львівській області  Юрій Кагітін.

Відтак, мешканців просять не ходити попід розлогими деревами, а також тримайтеся подалі від рекламних щитів та ліній електропередач. Також за можливості не паркувати автомобілі під нестійкими конструкціями.

Керівник ДСНС Львівщини
Керівник ДСНС Львівщини
Керівник ДСНС Львівщини
Керівник ДСНС Львівщини
Керівник ДСНС Львівщини
Керівник ДСНС Львівщини

Керівник ПрАТ "Львівобленерго"
Керівник ПрАТ “Львівобленерго”

«При виникненні будь-якої надзвичайної ситуації телефонуйте до Служби порятунку “101”», – закликав Юрій Кагітін.

«За суботу – неділю унаслідок негоди було пошкоджено близько 50 дахів житлових будинків, 7 загальноосвітніх шкіл, 4 народних доми,  а також інші установи, які зазнали ушкоджень у вигляді руйнування шиферного покриття», – зазначив заступник директора департаменту з питань цивільного захисту Львівської ОДА Олександр Харчук.

За його словами, у області створені комісії у тих населених пунктах, де вирувала стихія. Відтак, здійснюються обстеження, визначаються збитки та порядок ліквідації наслідків негоди.

За інформацією ПрАТ “Львівобленерго”, станом на 10:00 год 11 березня поточного року внаслідок несприятливих погодних умов, що супроводжувалося шквальними поривами вітру, виникли пошкодження в електричних мережах.

Знеструмлені 53 повітряних ліній електропередач ПЛ 6-10кВ повністю та 17 частково, пошкоджено 2 лінії ПЛ 110 кВ та 1 лінія 35 кВ.

Тимчасово без електропостачання залишаються 255 населених пунктів -152 повністю та 103 частково.

Пошкодження в електромережах усувають 85 бригад ПрАТ “Львівобленерго” у складі 375 осіб та 102 одиниць техніки.

У випадку якщо ви побачили місця обриву проводу лінії електропередачі не наближайтесь до нього на відстань менше восьми метрів, це смертельно небезпечно – терміново зателефонуйте на номер: 0-800-50-15-68 і повідомте про ситуацію. Телефон працює цілодобово, дзвінки безкоштовні.


Leave a Reply