На Львівщині троє людей померли від коронавірусу за тиждень

0
980

Ще майже 150 людей з Covid-19 перебувають на стаціонарному лікуванні.

Про це пише Кулемет з посиланням на прес-службу ЛОДА.

За результатами моніторингу впродовж останнього тижня у Львівській області з 8 по 14 серпня провели 544 тестування на коронавірус, з них позитивні – 306. На лікарняних ліжках перебувають 138 хворих.

Троє людей померли – усі вони мали важкі супутні захворювання. Двоє пацієнтів – похилого віку, одна пацієнтка – 59 років.

Про це інформують у Львівському обласному центрі контролю та профілактики хвороб МОЗ (Центр).

За весь період пандемії:

  • Підтверджених випадків захворювання: 308 377
  • Летальних випадків: 6 707
  • Одужали: 300 969

Нагадаємо, як повідомила під час брифінгу 12 серпня керівниця Центру Наталія Іванченко, на Львівщині розпочалася нова хвиля захворюваності на коронавірус.

Вакцинація від Covid-19:

Щеплення гарантує найбільш надійний захист від захворювання або важкого його перебігу. Для ефективного захисту люди повинні зробити два щеплення та через пів року після другого щеплення – ввести першу бустерну дозу.

Другий бустер дозволяють робити не раніше ніж через чотири місяці після введення першої бустерної дози. Наразі другий бустер рекомендують людям:

  • старшим за 60 років;
  • які мають важкі хронічні захворювання;
  • які мають різні вроджені або набуті імунодефіцитні стани.

Нагадаємо, щоб зробити щеплення, слід звернутися по скерування до сімейного лікаря. Вакцинуватися можна у кабінетах щеплень закладів охорони здоров’я. Центри масової вакцинації населення зараз не функціонують.

Leave a Reply