На Львівщині ситуація контрольована, – МВС

0
213
Загострення криміногенної ситуації на Львівщині немає, - МВС

Довіра до поліції зросла – люди відповідальні та пильні, як це і годиться у воєнний час, – Олександр Шляховський

Від початку війни, усі 35 днів, поліцейські Львівщини спільно з співробітниками інших правоохоронних структур, бійцями територіальної оборони та представниками громадських формувань патрулюють вулиці Львова та інших населених пунктів області, чергують на блокпостах, займаються профілактикою правопорушень, а також розкривають злочини та надають громадянам увесь спектр поліцейських послуг.

«На Львівщині ситуація повністю контрольована – поліцейські несуть службу в посиленому режимі 24/7, з першого дня війни проводять спільні заходи для забезпечення правопорядку, протидії воєнним загрозам, недопущенню мародерства і таке інше. Особливу увагу ми приділяємо вимушеним біженцям з інших регіонів України, де відбуваються інтенсивні бойові дії – надаємо їм допомогу»,- розповів начальник Головного управління Національної поліції у Львівській області генерал поліції третього рангу Олександр Шляховський.

В посиленому режимі також працюють оператори служби 102 поліції Львівщини, які цілодобово приймають повідомлення – таких від початку війни надійшло більше 106 тисяч і усі вони опрацьовані. З них майже 1000 – про виявлені мітки, маячки та сигнали, близько 3600 – про підозрілих осіб, більше 650 – про дрони та квадрокоптери, більше 700 – про підозрілі предмети, майже 1300 – про підозрілі транспортні засоби.

«На сьогодні люди об’єднались, усвідомили свою відповідальність, підтримують один одного – кожен з нас робить що може для спільної справи – перемоги у війні. Особливо хочу відзначити зростання довіри та взаєморозуміння між поліцією та мешканцями – ми відчуваємо це. Люди допомагають, надають корисну інформацію – вони відповідальні та пильні, як це і годиться у воєнний час»,- зазначив Олександр Шляховський.

Тримаймо стрій! Разом до Перемоги!
Слава Україні!
Відділ комунікації поліції Львівської області

Leave a Reply