На Львівщині суттєво знизився рівень вакцинації від коронавірусу

0
549
На Львівщині від коронавірусу вакцинують прикордонників, фото Львівський прикордонний загін

Протягом останніх днів у Львівській області рівень вакцинації від коронавірусної інфекції. Так, за останню добу, 9 грудня, зробили понад 11 тисяч щеплень, у той час коли за рекомендаціями Міністерства охорони здоров’я регіонам потрібно робити до 23 тисяч вакцинацій.

Про це під час брифінгу 10 грудня повідомив регіональний координатор з питань вакцинації від коронавірусу на Львівщині Олег Когут, передає Кулемет з посиланням на  Львівський портал.

«Протягом останніх днів рівень вакцинації на Львівщині суттєво знизився. Якщо говорити про вчорашній день, то вакцинованих було 11 500 людей. При цьому за попередній тиждень було близько 17 тисяч вакцинованих. Відповідно ми зараз ми робимо в половину менше вакцинацій від тих, що рекомендувало МОЗ. А це 23 тисячі вакцинацій щоденно», – зазначив Олег Когут.

Серед причин зниження рівня вакцинації – Львівщини до «жовтого» рівня епіднебезпеки. Хоча, як зауважує Олег Когут, перехід до «жовтої» зони фактично не знімає жодних обмежень для невакцинованих.

«Причин є декілька. Першими, мабуть, вакцинувалися люди, які хотіли вберегти себе. Друга хвиля була пов’язана із рядом обмежувальних заходів. І десь ця хвиля трішки спала. Зменшилася кількість охочих робити щеплення через те, що Львівська область з понеділка перейшла до «жовтої» зони. Але я хочу нагадати, що перехід до «жовтої» зони фактично не знімає жодних обмежень для невакцинованих», – додає регіональний координатор з питань вакцинації від коронавірусу.

Загалом на Львівщині щеплення від коронавірусу повністю вакцинованими від коронавірусу вже є понад 794 людини, принаймні одне щеплення отримали 939 тисяч осіб.

Нагадаємо, загалом по цілій Україні протягом останніх тижнів, на тлі зниження захворюваності на коронавірус, фіксують значне падіння рівня вакцинації населення.

Сovid-щеплення на Львівщині можна зробити безкоштовно у пунктах та центрах вакцинації. Із графіком роботи на 6 – 12 грудня можна ознайомитись за цим посиланням.

Записатися на вакцинацію можна у Helsi, а можна просто приходити і займати живу чергу. Також у пункт щеплення запис відбувається за номером реєстратури медзакладу. Перелік та контакти – тут, окремо по Львову – тут. Для вакцинації проти коронавірусу при собі необхідно мати документ, що посвідчує особу.

Leave a Reply