На Львівщині судитимуть екс-керівника одного з управлінь обласної ради

0
939

Через його бездіяльність комунальний заклад та обласний бюджет недоотримали майже 5 мільйонів гривень.

Працівники управління захисту економіки Львівщини спільно зі слідчими Галицького відділу поліції та за процесуального керівництва Львівської місцевої прокуратури №1 виявили недоотримання 4,8 мільйонів гривень за використання нежитлового приміщення комунального закладу Львівської облради. Про це інформує відділ комунікації поліції Львівської області.

Встановлено, що у 2006 році одному із підприємств було передано в оренду нежитлові підвальні приміщення в центральній частині Львова загальною площею 405,9 кв. м терміном на 10 років. Керівник управління облради не проконтролював надання в оренду та використання майна, його належний облік та інвентаризацію, внесення у комплексну інформаційно-комп’ютерну базу даних щодо експертної вартості та орендарів (об’єктів оренди).

Після закінчення дії договору чиновник не видав наказів чи розпоряджень щодо проведення повторної експертної оцінки, а також не здійснив жодних дій щодо переукладення договору чи оскарження його умов у судовому порядку. Внаслідок цього, комунальний заклад та обласний бюджет недоотримав кошти на суму у 4,8 мільйона гривень.

За вчинене екс-керівнику управління облради повідомлено про підозру за ч.2 ст.367 (службова недбалість) Кримінального кодексу України. Обвинувальний акт скеровано на розгляд в суд.

Зловмиснику загрожує покарання у вигляді позбавлення волі на строк від двох до п’яти років з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до трьох років та зі штрафом від двохсот п’ятдесяти до семисот п’ятдесяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або без такого.


Leave a Reply