На Львівщині створять центр соціально-психологічної реабілітації для узалежнених дітей

0
627
На Львівщині створять центр соціально-психологічної реабілітації для узалежнених дітей

Дитячих центрів надання психологічної та соціальної реабілітації ще немає в Україні. Разом з тим, в державі існує проблема дитячої залежності від алкоголю, наркотичних речовин, азартних, комп’ютерних ігор.

Про це пише Кулемет з посиланням на прес-службу облради.

На засіданні постійної комісії з питань соціального захисту, прав дітей, людини та учасників бойових дій депутати підтримали ідею створення такого центру в області.

Відповідне звернення до комісії обласної ради надіслав керівник Благодійного фонду “Легіон світла”. Представники фонду, спільно із громадською організацією “Український інститут психотерапії залежності”, консультуючись із фахівцями, напрацювали та надали на розгляд комісії план надання допомоги узалежненим дітям.

“Унікальність такого плану в тому, що дітям надаватиметься не лише соціальна, або психологічна допомога, їм проводитимуть реабілітацію в стаціонарних умовах”, – вказав у зверненні до комісії керівник благодійного фонду Роман Гоменюк.

Проаналізувавши надану представниками фонду інформацію, депутати звернулися до комісії з питань комунального майна обласної ради з пропозицією розглянути можливість надання в оренду приміщення на території Львівської області для створення центру соціально-психологічної реабілітації узалежнених дітей.

“Пошук можливостей лікування неповнолітніх від різних форм залежностей, створення умов, напрацювання відповідних сучасних методик реабілітації — це завдання, яке треба вирішувати як на рівні держави, так і на рівні місцевого самоврядування. Відкриття такого центру для Львівщини стане шансом отримати першість у реалізації важливого суспільного проєкту”, – пояснив голова комісії Микола Іщук.

Залишити відповідь