На Львівщині стартує Тиждень підтримки грудного вигодовування

0
557
2 серпня у Львівському обласному клінічному перинатальному центрі відбудеться відкриття Школи грудного вигодовування

Щороку 1-7 серпня у Львівській області проходить Тиждень підтримки грудного вигодовування. В Україні підтримка грудного вигодовування започаткована у 1995 році. З 2001 року розпочата сертифікація закладів охорони здоров’я на відповідність критеріям ВООЗ та ЮНІСЕФ «Лікарня, доброзичлива до дитини».

Про це пише Кулемет з посиланням на прес-службу ЛОДА.

Такі заходи відбуваються по всьому світу під егідою WABA – Міжнародного Союзу, що об’єднує організації та приватних осіб, які захищають, популяризують та підтримують право матерів на годування грудьми, а також  права дитини харчуватися грудним молоком.

Метою Тижня є акцентування уваги громадськості на цінності грудного вигодування та популяризація здорового способу життя. Девіз цього року є – «Захист грудного вигодовування – спільна відповідальність».

Протягом 20 років у Львівському перинатальному центрі  проводяться різноманітні заходи для привернення уваги суспільства до питань охорони материнства та дитинства. Проводяться інтерактивні лекції для вагітних жінок, матерів-годувальниць, для персоналу пологових будинків тощо.

Нагадаємо, 2 серпня у Львівському обласному клінічному перинатальному центрі відбудеться відкриття Школи грудного вигодовування.

Залишити відповідь