На Львівщині стартували конкурси міжрегіональних обмінів (ФОТО)

0
682
На Львівщині стартували конкурси міжрегіональних обмінів

Сьогодні, 27 липня, перший заступник голови Львівської обласної ради Євгеній Гірник вручив сертифікати переможцям конкурсів міжрегіональних обмінів у межах програми «Змінимо країну разом».

Про це пише Кулемет з посиланням на прес-службу Львівської обласної ради.

«За кожним проєктом цієї програми, що реалізує Асоціація «Єврорегіон Карпати – Україна», стоїть важлива об’єднавча ініціатива для розвитку і зміцнення нашої держави.

На Львівщині стартували конкурси міжрегіональних обмінів
На Львівщині стартували конкурси міжрегіональних обмінів
На Львівщині стартували конкурси міжрегіональних обмінів
На Львівщині стартували конкурси міжрегіональних обмінів

Від імені голови Львівської обласної ради Ірини Гримак та від себе особисто щиро вітаю переможців конкурсу проєктів міжрегіональних обмінів.

Бажаю натхнення та енергії в реалізації ідей», – зауважив Євгеній Гірник.

22 липня ЗАТВЕРДЖЕНО перелік переможців Програми «Змінимо країну разом»: 29 проєктів, які отримають фінансування на реалізацію своїх ініціатив. Серед них: 13 освітніх, 13 культурних і 3 медійні міжрегіональні ініціативи загальним бюджетом понад 2,6 млн грн.

На території Львівської області буде реалізовано 26 проєктів, на фінансування яких Львівською обласною радою виділено 2 млн грн. Сьогодні дано старт 24-ом із них шляхом підписання угод про спільну реалізацію проєктів.

Як відомо, голова Львівської обласної ради, голова Правління Асоціації «Єврорегіон Карпати – Україна» Ірина Гримак ініціювала в 2021 році розширення території дії Програми та збільшення розміру гранту до 100 тис грн.

«Завдяки цьому маємо в 2021 році 9 проєктів у співпраці з Луганщиною, 7 із Донеччиною, 5 – Дніпропетровщиною, по 3 – із Запорізькою і Харківською областями та 1 із Сумською.

У межах 29 проєктів-переможців передбачається провести 8 обмінних візитів, 9 онлайн-зустрічей, 3 фестивалі, понад 20 спільних екскурсій, 6 майстер-класів, 4 концерти, 3 семінари тощо. Це спільні заходи на території Львівщини і в східних областях України», – розповіла виконавча директорка Асоціації ОМС «Єврорегіон Карпати – Україна» Галина Литвин.

Довідково:

Львівська обласна рада, починаючи з 2018 року, підтримує проєкти міжрегіональної співпраці в освітній, культурній і медійній сфері у рамках програми «Змінимо країну разом», яку реалізує Асоціація «Єврорегіон Карпати – Україна». За три роки успішно втілено 99 проєктів, скерованих на інтеграцію українців, пізнання культури і традицій різних регіонів, подолання негативних стереотипів.

Залишити відповідь