На Львівщині сприятимуть налагодженню співпраці між підприємствами і науковцями

0
606
На Львівщині сприятимуть налагодженню співпраці між підприємствами і науковцями

Основна філософія проєкту Програми сприяння інноваційному та науково-технологічному розвитку у Львівській області полягає в налагодженні тісної співпраці між підприємствами і наукою Львівщини.

Про це інформує Кулемет з посиланням на прес-службу Львівської обласної ради.

На цьому наголосив ініціатор напрацювання програми, депутат Львівської обласної ради Йосиф Ситник під час обговорення проєкту програми за участі представників вищих навчальних закладів області, експертів, депутатів обласної ради.

«Метою проєкту Програми сприяння інноваційному та науково-технологічному розвитку у Львівській області є стимулювання розроблення інновацій, створення інноваційної платформи для співпраці між суб’єктами підприємництва та науковими установами для впровадження інновацій, залучення інвестицій у модернізацію та технічне переоснащення промислового виробництва, створення нових високотехнологічних підприємств тощо», – розповів Йосиф Ситник.

Зі свого боку голова комісії з питань діяльності агропромислового комплексу, підприємництва та інвестицій Юрій Раделицький підкреслив, що, зважаючи на обмеженість фінансового ресурсу обласного бюджету, маємо підтримувати першочергово проєкти, які перебувають на стадії завершення.

Як підсумував голова комісії з питань бюджету та соціально-економічного розвитку Володимир Квурт, беручи до уваги схвальні відгуки науковців та експертів щодо започаткування такої інноваційної програми, плануємо запустити її в пілотному варіанті вже цьогоріч.

«Маємо бажання спільними зусиллями робити наш регіон інноваційним і сучасним, аби стати лідерами за темпами економічного розвитку в Україні. Прагнемо, аби на Львівщині з’явилися ідеї, які змінюватимуть світ», – резюмував Володимир Квурт.


Leave a Reply