На Львівщині ще 17 пацієнтів звернулись з підозрою на коронавірус

0
425
Львівська обласна інфекційна лікарня готова прийняти хворих на коронавірус, фото Андрій Садовий

У Львівській області з 18:30 по 22:30 16 квітня з підозрою на коронавірусну інфекцію звернулося ще 17 осіб. Пацієнти з Дрогобича, Львова, Пустомитівського та Жовківського районів.

Про це повідомляє лікар-епідеміолог Львівської обласної інфекційної клінічної лікарні, головний позаштатний спеціаліст департаменту охорони здоров’я облдержадміністрації з епідеміології Наталія Тімко.

Зараз на лікуванні у Львівській обласній інфекційній клінічній лікарні – 102 особи. На самоізоляції знаходяться 748 осіб. За увесь час виписано – 175 пацієнтів. Стан більшості хворих – середньої важкості. У 16 – ти пацієнтів стан важкий. Немає пацієнтів на апараті ШВЛ.

Загалом на Львівщині за весь час із підозрою COVID-19 звернулася 1025 людей. За увесь час в сумі у 700 пацієнтів Львівської області не підтвердили діагноз коронавірус.

Станом на зараз, на Львівщині з підозрою на коронавірус є 155 осіб. У 166 пацієнтів позитивний результат тесту на коронавірус, з них 8 осіб померли. Троє осіб знаходяться на лікуванні у відділенні інтенсивної терапії. 6 пацієнтів одужали.


Leave a Reply