На Львівщині розвиватимуть понад 40 видів спорту

0
639
На Сокальщині відкрили спортивний майданчик зі штучним покриттям
На Сокальщині відкрили спортивний майданчик зі штучним покриттям

Депутати Львівської обласної ради затвердили Комплексну програму розвитку фізичної культури та спорту Львівщини на 2021-2025 роки.

Про це пише Кулемет з посиланням на прес-службу ЛОР.

В рамках програми цього року заплановано облаштування спортивних майданчиків,модернізацію мережі спортивних споруд та розвиток галузі в сільській місцевості.

Крім того, програма передбачає фізкультурно-спортивну реабілітацію учасників АТО/ООС, виплату грошових премій провідним спортсменам та тренерам, у  т. ч. учасникам паралімпійських та дефлімпійських змагань, а також дитячо-юнацьким тренерам з олімпійських та неолімпійських видів спорту.

На реалізацію програми в обласному бюджеті на цей рік передбачили 39,6 млн грн.

Як зауважив начальник управління фізичної культури та спорту Роман Хім`як, Львівщина має усі шанси в перспективі стати східноєвропейською локацією, де можна розвивати понад 40 видів спорту.

За його словами, у сфері розвитку спорту високих досягнень основним завданням цьогоріч залишатиметься забезпечення провідних спортсменів збірних команд Львівської області обладнанням та інвентарем, а також створення належних умов спортсменам та їх тренерам для підготовки до XXXII Літніх Олімпійських Ігор.

«В планах – підготувати 14 промороликів про олімпійців Львівщини, які виступатимуть на Літніх Іграх», – додав Роман Хім`як.

Залишити відповідь