На Львівщині родини загиблих Героїв зможуть отримати одноразову допомогу в сумі 5 тисяч гривень

0
268
Львівська облрада зібралась на друге пленарне засідання, фото прес-служба облради

Для сімей загиблих учасників АТО/ОСС та бійців-добровольців, а також померлих в результаті отриманих травм чи хворіб на фронті, з обласного бюджету планують виплатити одноразову матеріальну допомогу.

Про це пише Кулемет з посиланням на прес-службу облради.

З відповідною ініціативою виступила голова Львівської обласної ради Ірина Гримак і яку підтримали депутати на комісії з питань бюджету та соціально-економічного розвитку сьогодні, 3 червня.

«Профільна комісія обласної ради звернулася на сьогоднішньому засіданні до департаменту соціального захисту ЛОДА розрахувати суму необхідних коштів для родин загиблих бійців та передбачити ще у цьому році виплати в сумі 5 тисяч гривень одноразової допомоги з обласного бюджету кожній сім`ї. На Львівщині налічується 380 таких родин», – зазначив голова комісії Володимир Квурт.

Також департамент має напрацювати пропозиції щодо можливості збільшення щомісячних виплат дітям загиблих учасників АТО/ООС і бійців-добровольців та учасників Революції Гідності до рівня півтора прожиткових мінімумів.

«На сьогодні на Львівщині з обласного бюджету 239 дітей загиблих Героїв отримують щомісяця по 2,5 тис. грн. Ми пропонуємо прив’язати ці виплати до базового прожиткового мінімуму. Це робиться для того, щоб ми могли індексувати виплати таких допомог», – пояснив Володимир Квурт.

Запропоновані обласною радою ініціативи уже найближчим часом будуть опрацьовані профільним департаментом, профільними комісіями та будуть винесені на розгляд депутатського корпусу.


Leave a Reply