На Львівщині рішення про реформування закладів освіти громади приймають самостійно, – Юрій Холод

0
816
Керівники та громади на місцях вже починають розуміти, що школи не мають існувати лише для того, аби просто утримувати приміщення та кілька робочих місць

Керівники та громади на місцях вже починають розуміти, що школи не мають існувати лише для того, аби просто утримувати приміщення та кілька робочих місць

На цьому наголосив заступник голови Львівської обласної ради Юрій Холод під час семінару «Сучасні інструменти для формування спроможної освітньої мережі у територіальних громадах в умовах децентралізації», який відбувався 20 травня в онлайн форматі. Захід організовано управлінням Державної служби якості освіти у Львівській області, пише Кулемет з посиланням на прес-службу облради.

Заступник голови Львівської обласної ради акцентував увагу учасників семінару на організації доступності освітніх послуг та необхідності збереження ефективної освітньої мережі у новостворених територіальних громадах.

“На Львівщині загалом 73 громади. Вже цього року, спільно з департаментом освіти Львівської обласної державної адміністрації, кілька громад Львівщини прийняли рішення про оптимізацію 18-и шкіл та пониження статусу ще низки навчальних закладів. Такі зміни тепер реалізовують на місцях самі громади. Вони розуміють, що школа – це про якість освіти для наших дітей. А їхня освіта – це наше майбутнє, майбутнє України”, – зазначив Юрій Холод.

На його думку, реформуючи галузь освіти необхідно постійно аналізувати та враховувати територіально – адміністративні зміни, які відбуваються в контексті децентралізації. Депутати обласної ради, як представники громад, залучені до процесу творення якісних змін в освіті.

“Ми прийняли програму підтримки галузі освіти на наступні 5 років і спільно маємо контролювати її виконання, регулярно говоримо з освітянами та головами громад, а також продовжуємо процес аналізу і реформування системи профтехучилищ”- деталізував заступник голови обласної ради.

Залишити відповідь