На Львівщині п’яні водії створили 615 ДТП

0
188

На базі Львівського обласного медичного центру превенції та терапії узалежнень, що на вулиці Кульпарківській, 95 уже шість місяців працює кабінет для проведення медичних оглядів водіїв. Про це інформує прес-служба ЛОДА, пише Кулемет.

За півроку місяців роботи у кабінеті провели 1138 оглядів нетверезих водіїв.

Переважна більшість обстежених водіїв перебувала у стані наркотичного сп’яніння. Таких водіїв виявилось 189, алкогольне сп’яніння зафіксували у 131 водія, іще п’ятеро водіїв перебували під дією як алкоголю, так і наркотиків.

Кабінет працює цілодобово, у ньому чергують позмінно бригади, що складаються із 7 лікарів та 6 медсестер. На роботу кабінету скерували 867 тисяч гривень.

Огляд водіїв роблять у присутності поліції.

За інформацією Патрульної поліції Львівської області, станом на початок грудня на території області трапилася 615 ДТП за участі нетверезих водіїв, з них 91 аварій з постраждалими, в яких загинуло семеро осіб і травмовано 124 осіб. 97% нетверезих водіїв – чоловіки.

На території Львівщини поліцейські за 11 місяців склали 2900 протоколів на нетверезих водіїв. Більшість порушень на дорозі скоюють п’яні водії у віці до 35 років.


Leave a Reply