На Львівщині публічний порядок забезпечуватимуть понад тисячу правоохоронців

0
304

Правоохоронці й надалі працюватимуть у посиленому режимі, основні зусилля скеровуючи на попередження та недопущення вчинення кримінальних злочинів, правопорушень та порушень публічного порядку під час святкування Нового 2022 року.

Про це пише Кулемет з посиланням на прес-службу поліції Львівщини.

«До завершення свят особовий склад поліції Львівщини переведений на посилений варіант несення служби. Ми ретельно спланували заходи для охорони публічного порядку та дотримання законності у Львові та області, намагались передбачити усі ситуації, які можуть виникнути під час святкування зустрічі Нового року та готові надати мешканцям і гостям Львівщини якісні поліцейські послуги», – зазначив начальник Головного управління Національної поліції у Львівській області генерал поліції третього рангу Олександр Шляховський.

У  святковий період у Львові основну увагу правоохоронці приділятимуть охороні публічної безпеки у центральній частині міста, біля новорічної ялинки на проспекті Свободи та на площі Ринок.

Збільшено кількість поліцейських нарядів для попередження та оперативного реагування на правопорушення, створені додаткові слідчо-оперативні групи, а також мобільні вибухотехнічні групи. До охорони публічного порядку, окрім особового складу поліції Львівщини та Управління патрульної поліції Львівської області, будуть залучені військовослужбовці Національної гвардії України, офіцери та курсанти Львівського державного університету внутрішніх справ – загалом більше 1300 осіб.

Поліцейські звертаються до мешканців Львова та області, а також до гостей нашого міста з проханням, не порушувати публічних порядок під час святкувань та бути взаємоввічливими.

Також пам’ятайте, що значну кількість правопорушень громадяни скоюють, перебуваючи у стані алкогольного сп’яніння – це, зокрема, хуліганства, бійки, сімейні та побутові конфлікти. Тому не зловживайте спиртним і поводьтесь відповідально.

Не забувайте також про те, що керування транспортним засобом у стані алкогольного сп’яніння – це правопорушення. Якщо є необхідність кудись оперативно дістатись, краще скористайтесь громадським транспортом або послугами таксі.

У випадку якщо ви стали жертвою чи очевидцем скоєння злочину або правопорушення, повідомляйте про це на оперативну лінію 102, у територіальні підрозділи поліції або звертайтесь до поліцейських безпосередньо на вулиці. У такий самий спосіб повідомляйте про підозрілі предмети, виявлені у публічних місцях.

Leave a Reply