На Львівщині проводять роз’яснювальну роботу щодо заборони використання російськомовного культурного продукту

0
32

Представники Міжвідомчої групи при Львівській ОВА відвідали 7 закладів професійно-технічної освіти.

Про це пише Кулемет з посиланням на пресслужбу ЛОВА.

Сьогодні, 28 травня, представники Міжвідомчої робочої групи при Львівській ОВА продовжили проведення роз’яснювальної роботи щодо мораторію на використання російськомовного культурного продукту серед закладів професійно-технічної освіти, що розташовані у Львові.

Зокрема, відвідали Міжрегіональне вище професійне училище залізничного транспорту, Львівський професійний коледж готельного і ресторанного сервісу, Міжрегіональне вище професійне училище автомобільного транспорту та будівництва, Вище професійне училище №20, Вище професійне училище 29 м. Львова, Львівське професійне художнє училище та Львівське вище професійне училище інформаційно-комп’ютерних технологій.

«Продовжуємо роботу і в цьому нам допомагає освітянська спільнота Львівщини. Адже професійно-технічна освіта зараз активно розвивається, виходить на якісно новий рівень навчання, незважаючи на війну. Кожен розуміє цінність робітничих професій для відбудови країни. Відтак, як і освітній процес,ж так і комунікація між студентами мають відбуватись державною мовою», – зазначив директор департаменту комунікацій та внутрішньої політики Львівської ОВА Юрій Горун.

Нагадаємо, що з 2018 року на території Львівщини діє Мораторій на публічне використання російськомовного культурного продукту, а з 2021 року триває роз’яснювальна робота серед організацій, підприємств, установ Львівщини різного галузевого спрямування.

Залишити відповідь