На Львівщині провели засідання Міжпарламентської Ради Україна – НАТО

Висловлюємо подяку Північноатлантичному Альянсу і державам-членам організації за допомогу, яку надають Україні на безпрецедентному рівні

0
181

На Львівщині провели засідання Міжпарламентської Ради Україна – НАТО

Про це повідомив голова ЛОВА Максим Козицький, пише Кулемет.

«Союз із НАТО – це те, що допоможе Україні дати належну відсіч окупантам, з кращим озброєнням, швидше і найважливіше – з меншими людськими жертвами. Бо люди – це головне. Ми воюємо за спокій та мирне життя наших людей. Але і Україна потрібна НАТО, бо ми маємо чим поділитися: за ці понад півтора року повномасштабної війни ми навчилися воювати, коли є обмежена кількість зброї, коли ворог суттєво переважає кількістю та оснащенням, в умовах, коли є перебої зі зв’язком, коли працюють диверсанти і російські фейки. Ворог випробував на нашій території, здається, вже все, але ми стоїмо. Вистоїмо. І обов’язково повернемо своє», – зазначив начальник Львівської ОВА Максим Козицький.

Висловлюємо подяку Північноатлантичному Альянсу і державам-членам організації за допомогу, яку надають Україні на безпрецедентному рівні. Поглиблена невійськова співпраця з НАТО дозволить Україні наблизитися до стандартів Альянсу.

Залишити відповідь