На Львівщині проведуть акцію проти Козака і Медведчука

0
1168
Націоналісти проведуть акцію біля Львівської облради задля боротьби з колаборантами на Львівщині

Націоналісти проведуть акцію біля Львівської облради задля боротьби з колаборантами на Львівщині

Завтра, 16 березня, у Львові під час сесії обласної ради активісти Нацкорпусу проведуть акцію проти діяльності колаборантів на Львівщині.

Про це пише Кулемет з посиланням на прес-службу Національного корпусу у Львівській області.

Націоналісти закликатимуть місцеву владу вжити заходів для боротьби проти депутатів Тараса Козака і Віктора Медведчука та їхнього бізнесу в області. Також львів’яни передадуть звернення з вимогами, які потрібно буде виконати.

Чого вимагають націоналісти?
1.Ухвалити рішення про накладення санкцій на обласному рівні на бізнес колаборантів шляхом розриву всіх угод із комерційними структурами спонсорів тероризму, у тому числі, записаними на їхніх родичів.
2.Ухвалити звернення до РНБО з вимогою поширити санкції на всі активи спонсорів тероризму Тараса Козака та Віктора Медведчука, зокрема, оформлені на їхніх братів та інших родичів.
3.Ухвалити звернення до Президента, Міністерства юстиції та РНБО стосовно заборони антиукраїнських політичних проектів “ОПЗЖ” та “партія Шарія”.
4.Ухвалити звернення до Верховної Ради щодо необхідності негайного впровадження законопроекту про кримінальну відповідальність за колабораціонізм.

“Ми вимагаємо адекватних кроків влади щодо колаборантів. Толерантність до внутрішнього ворога завжди має надзвичайно згубні наслідки для держави. Зараз саме час депутатам ЛОР визначитись з ким вони: з українцями чи колаборантами. Голосування за наші ініціативи буде лакмусовим папірцем, який покаже, хто є хто”, – йдеться у повідомленні.

Час: 09:30
Місце: вул. Володимира Винниченка, 18 (Львівська обласна рада)
Запрошуємо журналістів до висвітлення акції!

Залишити відповідь