На Львівщині провалився конкурс мікропроектів

0
1150
Депутати Львівської облради обрали персональний склад і голів постійних депутатських комісій

90 проєктів вже надійшло на конкурс “мікропроєктів” Львівська обласна рада. Якщо взяти до уваги, що торік загалом поданих заявок було 2216, то це – невелика цифра.

Про це у Фейсбуці повідомив заступник голови Львівської обласної ради Юрій Холод, пише Кулемет.

“Тому прошу активізуватися всі громади, громадські ініціативи та організації. Прийом заявок – за електронною формою, тому давайте уникнемо зайвих нервів і непотрібних технічних проблем, які можуть виникнути при перевантаженні системи”, – пише Холод.

Термін прийому заявок на конкурс мікропроєктів цього року – з 4 січня по 21 лютого.

Найменша вартість проєкту – 200 тисяч, половину з них надає область. Верхню межу вартості ми не встановлювали. Однак з обласного бюджету можемо дофінансувати щонайбільше 750 тисяч гривень. Це також має становити половину вартості всього проєкту.

Що можна зробити за 200 тисяч чи 1,5 мільйона, або будь-яку суму між цими цифрами? Як показує досвід, така допомога є найперше важливою для розвитку активності громадського сектору в громадах. Надалі, хотілося б, аби громади самі перебрали ініціативу організації таких конкурсів. Адже розвиток активності громадського сектору найперше потрібний на місцях.

“Саме тому ми вже другий рік активно розвиваємо та акцентуємо увагу на конкурсі проєктів регіонального розвитку (середніх проєктів), сума яких стартує від 1,5 мільйона гривень.

Ще одне важливе прохання щодо мікропроєктів: так само до 21 лютого ми шукаємо експертів для оцінювання заявок. Їхня робота оплачується, а подати свою кандидатуру можуть усі, хто має досвід оцінювання та є експертом у визначеній галузі. Зокрема, звертаю Вашу увагу, що цього року маємо тут два нові пріоритети: «Культурна спадщина і туризм» та «Молодь і спорт».

Ще раз прошу – ставмо собі якнайраніше дедлайни і подаваймо заявку швидше, так і працівники нашого відділу зможуть її швидше опрацювати”, – йдеться у повідомленні Холода.

Leave a Reply