На Львівщині проти міського голови вчинили інформаційну провокацію (виправлено)

0
642
На Львівщині Кучму закидали курячими яйцями, скрін із відео

У соціальній мережі Фейсбук поширюють старе відео про те, як мера міста Дрогобич на Львівщина Тараса Кучму закидали курячими яйцями.

Як пише Четверта студія, про це інформують на сторінці “Стовп ганьби імені Тараса К*чми”.

“Замах на Кучму Тараса Ярославовича. На черговій сесії Дрогобицької МР, громадська активістка Лідія Надкернична здійснила, ніто замах ніто напад, на мера Дрогобича, а саме: прицільно кинул декілька «крупно калібрених» яєць. Але, замаху вдалось уникнути”, – йдеться у повідомленні.

Як видно з відео, дякуючи швидкій реакції одного з заступників мера, Василя Качмара, який сміливо накрив своїм кримезним тілом ніжну та тендітну жінку.

“Чекаємо на реакцію та коментар від правоохоронних органів”, – зазначають у дописі до відео.

Як стало відомо ІВ Четверта студія, подія відбулась 31 січня 2017 року.

Тоді у Дрогобицьку міськраду під час засідання сесії увірвалася група громадських активістів на чолі з представницею ГО «Воля України» Лідією Надкерничною, писав Захід.Нет.

Розглядали питання про виділення коштів місцевій гімназії. Депутати погодилися виділити обсяг коштів, яких вистачило б на півроку, і повернутися до цього питання улітку при перегляді міського бюджету. Однак активісти вимагали затвердити одразу всю суму. Після того, як депутати відмовилися це робити, одна з активісток почала кидати яйцями у міського голову та членів президії. Одне із них влучило у прапор.

Зараз цю історію поширюють у соціальних мереж із посиланням на сторінку, яка очевидно не є прихильною до Тараса Кучми.

Відео залите у Фейсбук 4 грудня 2021 року.

Скрін допису за 4 грудня 2021 року

Leave a Reply